Sisene
 
Eelistused Minu listid Esilehele Abi
ak.org@lists.ut.ee
Üliõpilasseltside ja -korporatsioonide ksv!! ja vil!!dele
   
 
Listi info
 
 
Liikmeid: 812

Omanikud:
Indla
Sororitas_Estoniae
Fr._Tartuensis
Fr._Estica
Rotalia
Fr._Liviensis
Ugala
Amicitia
ENÜS
Liivika
Lembela
Põhjala
Leola
EÜS
Sakala
Tehnola
Vironia
Arm._Dorpatensis
Revelia
Filiae_Patriae
Raimla
Moderaatorid
 
 
Liitu listiga
 
 
Eemalda ennast listist
 
 
Arhiiv
 
 
Listi kirjutamine
 
 
Jagatud veeb
 

Akadeemiliste organisatsioonide e-postiaadressid: 
Lp. akadeemiliste üliõpilasorganisatsioonide liikmed ja vilistlased!

Üliõpilasseltside ja -korporatsioonide e-posti list AK.ORG tegutseb alates 12. aprillist 1999. a akadeemiliste üliõpilasorganisatsioonide 11. aprilli 1999. a ühisnõupidamise otsuse alusel.

Listi põhimõtted

1. Listiga võivad liituda organisatsiooni ametlikud esindajad ning kõik huvilised liikmed (v.a noor-/lihtliiked/rebased) ja vilistlased.

2. Iga organisatsioon määrab tähtajaga või tähtajatult oma tegevliikmeskonnast ühe isiku, kes vastutab info saatmise eest listi ning vahendab vajadusel listi saabuvat infot oma organisatsioonile (listi).

3. Igalt organisatsioonilt oodatakse oma esindajate kaudu järgmist infot:

  • ametnike koosseisu võimalikult kiiresti pärast valimisi;
  • uute ning välja arvatud liikmete nimekirju (võimalikult kohe pärast vastava otsuse tegemist, listi pole vaja saata tegevliikmeks vastu võetute nimesid);
  • teateid kõikide organisatsioonide liikmetele avatud ürituste kohta, mida korraldavad organisatsioonid ise (stiilipeod, spordivõistlused, lauluvõistlused, teeõhtud jne);
  • teateid organisatsiooni tegevusest oma valikul (asukoha muutused, hoonete/korterite ost, ühinemine, auvilistlaste valimine jne);
  • teateid leina kohta.

4. Listis võib algatada arutelu ning siia saata teateid ainult akadeemilisi üliõpilasühendusi puudutavates küsimustes. Üldhariduslikud, -poliitilised jt teated on keelatud. Kui keegi saadab listi selliseid teateid, teeb listi hooldaja talle märkuse.

5. Listi kirjutades tuleb kirja lõppu lisada oma täisnimi ning organisatsiooni nimi, soovi korral ka amet organisatsioonis.

6. List ei ole modereeritud, st kõik saadetud kirjad jõuavad otse listi. Seepärast palun enne kirja saatmist kontrollida, kas kiri läheb õigele adressaadile (listi või ainult ühele isikule). Kui siiski läheb valesti, pole mõtet saata uut kirja ning sellega vabandust paluda. Kõik saavad tehtud veast isegi aru.

7. Palun vaadake alati ka üle teemarida (subject) ning vajadusel muutke see oma kirja sisule vastavaks.

8. Listist väljumiseks ärge saatke kirja listi aadressil, vaid vaadake infot aadressilt http://lists.ut.ee/

Head lugemist ja info vahetamist!

Lugupidamisega,
--
Listihaldur

Töötab kasutades Sympa 3.2.1