Sisene
 
Eelistused Minu listid Esilehele Abi
Mailing lists service
Korporatsioonide listid
  amica@lists.ut.ee
Korp! Amicitia värvikandjate (tgl!! ja vil!!) ühine kinnine list.
 
  arhiivigrupp@lists.ut.ee
C!A! arhiiv
 
  kirjalik.tolge.2006@lists.ut.ee
Kirjalik tõlge 2006
 
  korp.amicitia@lists.ut.ee
Korporatsioon Amicitia (kinnine list)
 
  korp.amicitia.tgl@lists.ut.ee
Korp! Amicitia tegevliikmed
 
  korp.amicitia.volber@lists.ut.ee
C!A! volbri korraldamine
 
  korp.cse.tallinneestseisus@lists.ut.ee
C!S!E! Tallinna laiendatud eestseisus
 
  korp.cse.tallinnrebased@lists.ut.ee
C!S!E! Tallinna rebased
 
  korp.cse.tartueestseisus@lists.ut.ee
C!S!E! Tartu laiendatud eestseisus
 
  korp.fr.anarhensis@lists.ut.ee
Korp! Fraternitas Anarhensis kinnine list
 
  korp.fr.estica.tallinn@lists.ut.ee
Fr. Estica Tallinna fraaterid
 
  korp.fr.liviensis@lists.ut.ee
Fraternitas Liviensis (kinnine list)
 
  korp.fr.liviensis.tln@lists.ut.ee
Korp! Fraternitas Liviensis Tallinna konvendi vestluslist
 
  korp.fr.liviensis.trt.juh@lists.ut.ee
C!F!L! Tartu konvendi laiendatud juhatuse info- ja vestluslist
 
  korp.indla@lists.ut.ee
korporatsioon "Indla" (kinnine list)
 
  korp.indla.ksv@lists.ut.ee
Korp! Indla tegevliikmete list
 
  korp.indla.reb@lists.ut.ee
korporatsioon Indla rebastele
 
  korp.indla.vil@lists.ut.ee
Korp!Indla vilistlaskogu (kinnine) list
 
  korp.lembela@lists.ut.ee
Korp! Lembela e-maili list
 
  korp.lembela.es@lists.ut.ee
Korp! Lembela eestseisuse maililist
 
  korp.revelia@lists.ut.ee
korp! Revelia liikmed (kinnine list)
 
  korp.revelia.vil@lists.ut.ee
korp! Revelia vilistlased (kinnine list)
 
  korp.revelia.vk@lists.ut.ee
korp! Revelia tegevliikmed (kinnine list)
 
  korp.senior@lists.ut.ee
E!K!L!i seniorid/esimehed
 
  korp.ugala@lists.ut.ee
C!U! (kinnine list)
 
  korp.vironia@lists.ut.ee
Korporatsioon Vironia vestluslist
 
  korp.vironia.tartu@lists.ut.ee
Korp! Vironia välissuhtluse ja ametimeeste aadress
 
  ksv.lembela@lists.ut.ee
Korp! Lembela ksv!!
 
  org.gdkonverents@lists.ut.ee
Gaidide töögrupi list.
 
  org.sororities@lists.ut.ee
Baltisaksa naiskorporatsioonid
 
  reb.lembela@lists.ut.ee
Korp! Lembela rebaste list
 
  sak.vilkogu.juhatus@lists.ut.ee
korp! Sakala vilistlaskogu juhatus
 
  seltsid.liivika.juhatus@lists.ut.ee
ÜS Liivika juhatus
 
  vironia.coetus.0809@lists.ut.ee
Vironia c. 2008/II ja 2009/I
 
Töötab kasutades Sympa 3.2.1